Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

26-01-2020

Międzyprzedszkolna współpraca

Jasełka w wykonaniu naszych straszaków z gr. V dla zaproszonych gości z Przedszkola Miejskiego nr 1. w Lubaniu.

25-01-2020

Dla Babci i Dziadka

W dniach 22 i 24 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

14-01-2020

Teraz o jeżu dzieci wiedzą znacznie więcej dzięki Paniom Agnieszkom z RCEE

Starszaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu wzięły tym razem udział w zajęciach warsztatowych w RCEE w Lubaniu. Zajęcia dotyczyły życia jeża a przeprowadziły je znane już dzieciom Panie: pani Agnieszka Łasica i pani Agnieszka Wierzbicka - wybitne znawczynie tematów przyrodniczych.

03-01-2020

Kiermasz świąteczny dla Wiktorii

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

23-12-2019

Jasełka w PM3 - nadchodzi wyjątkowy czas - święta Bożego Narodzenia.

Dzieci z grupy V wprowadziły wszystkich w tę niezwykłą atmosferę świąt. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe.

17-12-2019

Ubieranie choinki przedszkolnej

„Wczoraj rosłaś na polanie dzisiaj przyszłaś do nas jakie miłe to spotkanie choinko zielona...”

06-12-2019

PRZEDSZKOLNE MIKOŁAJKI, CZYLI SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudni w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”.

06-12-2019

Przedszkolaki Pomagają!!!!!

W ubiegłym miesiącu w Naszym Przedszkolu organizowaliśmy zbiórkę zabawek dla najmłodszych dzieci z Oddziału Pediatrycznego z NZOZ Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu.

29-11-2019

JESTEŚMY JUŻ PRAWDZIWYMI PRZEDSZKOLAKAMI

Dzień 27 listopada 2019 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy maluszków. Tego właśnie dnia odbyła się bowiem ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

28-11-2019

MISIOWE ŚWIĘTO w PM 3

W miniony poniedziałek nasze przedszkolaki ze wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...