Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 1

Aktualności:

05-11-2019

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.

04-11-2019

Kino - Przedszkole "Morska przygoda"

Kino - Przedszkole - "Morska przygoda ". Zajęcia przeznaczone dla dzieci powyżej 4. roku życia, prowadzone w formie zabawy edukacyjnej, której tematyka związana jest z treścią prezentowanych filmów.

04-11-2019

" Kryształowy pantofelek "- konkurs plastyczny - PM 1

W ramach projektu " Magiczna moc bajek" dzieci z gr IV wzięły udział w konkursie plastycznym "Kryształowy pantofelek". Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie pantofelka "Kopciuszka" dowolną techniką.

29-10-2019

Pamiętamy o Wojennych Bohaterach - PM 1

W naszym przedszkolu bardzo ważne jest kształtowanie u dzieci przynależności społecznej oraz postawy patriotycznej.

29-10-2019

"Darz Bór" - odwiedziny pana myśliwego - PM 1

Odwiedziny p. Pawła O.- myśliwego z Klubu Łowieckiego "Cyranka " są zawsze miłą niespodzianką.

28-10-2019

"W naszej sali w czterech kątach, każdy sam po sobie sprząta" - PM 1

W ramach projektu "Magiczna moc bajek" dzieci z gr IV zrealizowały kolejny moduł, w którym za zadanie miały zrobić porządek w swojej sali - Dzień Czyścioszka

25-10-2019

Leśna ścieżka sensoryczna

Nasze przedszkolaki z gr IV bardzo lubią jesień.

25-10-2019

"Psu na budę" - III akcja Schroniska w Dłużynie Górnej

Z okazji obchodzonego 25 października Dnia Kundelka dzieci z naszego przedszkola włączyły się do akcji organizowanej przez schronisko w Dłużynie Górnej i rozpoczęły zbiórkę karmy dla mieszkańców tego schroniska.

25-10-2019

"Kto to jest przyjaciel ? "

Dzieci z grupy II ( 4 latki) stosując metodę "burza mózgów" wyjaśniły znaczenie słowa "przyjaciel", oraz wymieniły jego dobre cechy tworząc "Kwiat Przyjaźni".

25-10-2019

Pocztówkowe Przedszkole - PM 1

Przedszkolaki z gr IV wzięły udział w akcji "Pocztówkowe Przedszkole", która ma na celu propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji w formie pocztówek między innymi przedszkolami z całej Polski.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...