Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 1

Aktualności:

20-01-2020

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"...W. Szymborska - PM 1

W ramach projektów czytelniczych "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" i "Magiczna moc bajek" dzieci z grupy II miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich rodziców i innych zaproszonych gości, którzy promowali głośne czytanie bajek, baśni i opowiadań.

17-01-2020

Urodziny Kubusia Puchatka w Bibliotece Miejskiej - PM 1

Przedszkolaki z gr IV dzis świętowały z Kubusiem Puchatkiem jego urodziny w bibliotece. Było dużo zabawy, gimnastyki, czytanie bajki o przygodach Kubusia Puchatka. Malowanie na foli paluszkami,a na koniec mieliśmy słodki poczęstunek "ciasteczka z miodkiem:)"

13-01-2020

Warszaty ekologiczne w RCEE pt: "W iglastej sukience przez liście - o jeżu i jego trybie życia".

Celem spotkania było zwrócenie uwagi na ochronę jeży - powszechnie znanych i lubianych małych ssaków, obecnie zagrożonych wyginięciem.Dzieci poznały ciekawe fakty dotyczące trybu życia, przyjmowanego pokarmu czy sposobu ochrony tych zwierząt.

13-01-2020

Międzynarodowy projekt czytelniczy "Magiczna Moc Bajek - Jezioro Łabędzie"

Dzieci z grupy IV wykonały kolejny - III moduł- w ramach projektu "Magiczna Moc Bajek".

20-12-2019

Świąteczne przedstawienie "Porwanie choinek"

Tradycją w naszym przedszkolu jest ,

18-12-2019

Bożonarodzeniowy koncert absolwentów PM 1

W środę 18 grudnia wysłuchaliśmy wyjątkowego koncertu muzycznego. Wyjątkowego - bo wystąpili w nim absolwenci naszego przedszkola.

13-12-2019

Świąteczne Anioły - wystawa prac plastycznych w Miejskiej Bibliotece w Lubaniu

Przedszkolaki z grupy IV wybrały się dzisiaj 13 grudnia do Miejskiej Biblioteki W Lubaniu aby zobaczyć wystawę wykonanych przez nich prac plastycznych "Anioły".

13-12-2019

Dbamy o zwierzęta - PM 1

W dniu 13.12. 2019r. nasze przedszkole odwiedziła pani Syl wia- pracownik schroniska dla małych zwierząt w Dłużynie Górnej.

12-12-2019

Zabawa w "Teatr "- PM 1

Dzieci z grupy 4 w tym tygodniu rozmowialy na temat Teatru. Dowiedziały sie co to jest teatr, scena,kurtyna,jak nazywaja sie ludzie, którzy występują w teatrze. Przedszkolaki zrobiły swoje kukiełki (postacie bajkowe)i zorganizowały w naszej sali kącik teatralny.

12-12-2019

Stroiki świąteczne dla Oddziału Opiekunczo - Pielęgnacyjnego

Podczas warsztatów zorganizowanych w grupie starszaków w dniu 11 grudnia dzieci wraz z rodzicami wykonały efektowne stroiki bożonarodzeniowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...