Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

08-07-2019

Minerały i zabawa

„Tylko jeden moment mam w pamięci. Tylko jeden, który ciągle trwa…” śpiewał Pectus na muzycznej Lawie. Uczestnicy i organizatorzy SFM mają w pamięci cztery dni dobrej zabawy pełnej niezapomnianych mineralogicznych wrażeń.

02-07-2019

Wodny Plac Zabaw otwarty

Natryski i zjeżdżalnie przy ul. Różanej zapraszają przez cały tydzień.

02-07-2019

Sesja absolutoryjna

25 czerwca odbyła się XII sesja Rady Miasta Lubań. Centralnym punktem obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu, wotum zaufania oraz udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta Lubań.

Oświata

11-07-2019

100 Mbit na 100-lecie dla szkół

Lubańskie szkoły podstawowe przystąpiły do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Dzięki temu w nowym roku szkolnym uczniowie będą mogli korzystać z szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego Internetu.

08-07-2019

Wakacje rozpocząć już pora, aby się nie nudzić chodźcie do naszego przedszkola!

Zakończyliśmy pierwszy tydzień wakacji, który przyniósł nam wiele atrakcji i z pewnością sprawił wiele radości naszym Małym Akademikom.

Kultura i sport

11-07-2019

Bukowińskie Spotkania i FolkArt w Lubaniu, czyli weekend na ludowo

Na zakończenie wakacji warto wybrać się do Lubania, który nabierze folkowych barw. Przez dwa dni będzie można poznać kulturę i emocje Bukowińczyków. Trzeciego dnia pobawimy się na ludowo. Z muzyką na żywo, najlepszymi w świecie pierogami i najpulchniejszymi wypiekami.

27-06-2019

Zaplanuj lipiec z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem lipcowych wydarzeń w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...