Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

17-02-2020

Młodzi, aktywni, z perspektywami

Młodzieżowa Rada Miasta Lubań prężnie rozwija swoją działalność i sięga już poza Salę Rajców w Lubaniu.

12-02-2020

W trosce o zielone płuca miasta

Wycinki, ale też nasadzenia czekają park na Kamiennej Górze. Działania mają na celu ochronę terenu zielonego, a przy tym nawiązują do jego historii.

06-02-2020

E-aktywni – nabór na bezpłatne szkolenia

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe dla mieszkańców miasta Lubań oraz powiatu lubańskiego w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Miejskiej Lubań”.

Oświata

14-02-2020

Walentynki

14 lutego był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni.

14-02-2020

"Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję. A czerwone dziś serduszko wszystkim podaruję.

14 lutego był dla naszych przedszkolaków prawdziwym dniem przyjaźni . Dla dzieci "Walentynki" to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą spędzać ze sobą czas.

Kultura i sport

13-02-2020

Weź udział w naszym jarmarku i zostań wystawcą!

W kwietniu, wiosenna i świąteczna aura zagości w sercu Lubania dzięki przybyłym wystawcom. Zapraszamy rękodzielników, producentów, handlowców, organizacje pozarządowe – wszystkich, którzy zechcą zaoferować swoje produkty do sprzedaży podczas tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego.

10-02-2020

Zuzanna Gwiazdą, a Robert Sportowcem

Na piątkowej Gali Sportu ogłoszono wyniki plebiscytu i konkursu, które ostatnio wzbudzały wiele emocji w lubańskim świecie sportu. Tym razem puchary przypadły siatkarce i kolarzowi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...