Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

19-09-2019

Egzamin na prawo jazdy w Lubaniu

Decyzją radnych Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w Lubaniu powstanie Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD).

18-09-2019

W 80. rocznicę napaści ZSRR na Polskę

Jak co roku w Lubaniu obchodzono rocznicę napaści sowieckiej na nasz kraj, Dzień Sybiraka, a przy tej okazji także 30. rocznicę powstania Koła Związku Sybiraków w Lubaniu.

16-09-2019

E-aktywni mieszkańcy Gminy Lubań

Gmina Miejska Lubań złożyła wniosek na realizację projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Lubań”. Dzięki projektowi mieszkańcy naszego miasta będą mieli szansę na zdobycie umiejętności, które ułatwią funkcjonowanie w cyfrowej rzeczywistości, w tym umiejętności korzystania z usług e-administracji.

Oświata

16-09-2019

Czego uczy praca w grupie?

Kolejny już rok uczniowie klasy młodszej z SP2 w Lubaniu, realizują program zajęć regionalnych pod hasłem: ,,Lubię Lubań”. W tym roku maluchy z IIa i IIb, wraz z wychowawczyniami gościli w szkole przewodniczącego Rady Miasta pana Kamila Glazera.

19-09-2019

ZIELONY ROWER W SP3

Dnia 11 września ramach warsztatów „Zielony Rower” gościliśmy w naszej szkole leśników z nadleśnictwa Świeradów.

Kultura i sport

19-09-2019

Sportowcy zapraszamy na podium

Kto w ostatnim czasie brylował w świecie sportu? Czy lubanianie mogą pochwalić się pucharami, medalami? Czas na pięć minut lubańskich pasjonatów sportu.

17-09-2019

Europejskie dni dziedzictwa w Lubaniu

Europejskie Dni Dziedzictwa – wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mają­ca na celu promowanie zabytków. W projekcie uczestniczą wszystkie państwa członkowskie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...