Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

04-11-2019

Gala finałowa Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli

18 października w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom ogólnopolskiego Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019.

04-11-2019

Chochliki, julki, kautki – gra mobilna z udziałem uczniów z SP2.

31 października br., uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią uczestniczyli w popołudniowych zajęciach czytelniczych w MiPBP im. M. Konopnickiej w Lubaniu.

04-11-2019

" Kryształowy pantofelek "- konkurs plastyczny - PM 1

W ramach projektu " Magiczna moc bajek" dzieci z gr IV wzięły udział w konkursie plastycznym "Kryształowy pantofelek". Zadaniem dzieci i rodziców było wykonanie pantofelka "Kopciuszka" dowolną techniką.

31-10-2019

Polsko-ukraińska przygoda z fotografią

Młodzież z Lubania, Gryfowa Śląskiego i Ukrainy zajęła się wspólnie tematem promocji wolontariatu. Efekty ich tygodniowego spotkania, zorganizowanego w pażdzierniku w Baworowie k. Leśnej, są już dostępne w internecie.

31-10-2019

Pola Nadziei – tu rozkwita dobro.

To kampania charytatywna łącząca edukację z pozyskaniem środków dla hospicjów. Charakterystycznym działaniem dla akcji jest sadzenie jesienią żonkili – symboli nadziei.

30-10-2019

Spotkanie dotyczące międzynarodowej pracy z młodzieżą

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. oraz Biuro ds. Międzynarodowej Pracy z Młodzieżą w Saksonii "Uferlos" zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące międzynarodowej pracy z młodzieżą.

30-10-2019

II Miejski Konkurs Historyczny

30. października w lubańskim Ratuszu odbył się II Miejski Konkurs Historyczny.

30-10-2019

Międzynarodowy Dzień Krajobrazu w Lubaniu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2019 Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z Nadleśnictwem Lwówek Śląski zorganizowało spacer krajobrazowy. Do udziału zaproszono szkoły podstawowe z Lubania. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Woda w krajobrazie”.

30-10-2019

Pen Pal Project - edukacyjna alternatywa do tradycyjnego smsa

Nowa inicjatywa Pani Anny Borczyk zrodziła się na bazie potrzeb uczniów dotyczących kon-taktów anglojęzycznych z rówieśnikami z innych krajów. Tym razem naszą uwagę przykuła Holandia, jako kraj niezmiernie interesujący pod względem kultury, historii i wielonarodowości.

30-10-2019

Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku

23 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu odbyło się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów obcojęzycznych w sprawie projektu z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego: „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku.”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...