Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

07-10-2019

Sukcesy uczniów z SP4

3 październik był owocny dla naszych sportowców. Chłopcy rywalizowali o tytuł mistrza powiatu lubańskiego w mini piłce nożnej.

07-10-2019

Piłka nożna

19 września 2019 roku odbył się półfinał powiatu w mini piłce nożnej chłopców. Nasi uczniowie byli zdeterminowani i nastawieni na zwycięstwo

07-10-2019

Święto Szkoły

W dniu 27 września społeczność SP4 w Lubaniu tradycyjnie świętowała Międzynarodowy Dzień Kawalerów Orderu Uśmiechu.

06-10-2019

Światowy Dzień Zwierząt

Od samego rana witaliśmy niecodziennych gości, którzy przybyli wraz z naszymi maluszkami. Były to pieski, kotki, myszki, misie, świnki … czyli ukochane maskotki Dzieci. Następnie odbyły się zabawy ruchowe i zajęcia pt. ,,Nasi milusińscy”.

06-10-2019

Pieczątki z jabłka

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych Pociech. Na kartce papieru maluchy stemplowały połówki jabłek, pomalowane farbą na kolor czerwony, żółty i zielony. Była to urozmaicona zabawa, która sprawiła wiele radości.

06-10-2019

Wpadła gruszka do ….

Na dzisiejszych zajęciach tematem była zabawa dydaktyczna „Jaki to owoc?”. Nasze Maluszki świetnie wykazywały się umiejętnością klasyfikowania owoców jak i odróżniania jabłka od gruszki.

06-10-2019

Rytmika

Muzyka ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Na zajęciach z rytmiki maluszki uczą się rozpoznawania dźwięków i rytmów, koncentracji, uwagi i koordynacji ruchowej. Muzyka daje dzieciom radość, uśmiech, ruch oraz doskonałą zabawę.

05-10-2019

Sałatka jarzynowa jest pyszna i zdrowa

Z myślą o jarzynowych witaminach, promując w naszym przedszkolu zdrowe odżywianie dzieci z grupy V wspólnie przygotowały sałatkę jarzynową.

05-10-2019

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

W minionym tygodniuw naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej

05-10-2019

Kolejne zmagania biegowe

Zawody biegowe organizowane na przełomie września i października są stałym punktem naszych sportowców, a Olszyna jak co roku staje się „areną biegowej rywalizacji”. Uczniowie lubańskiej „Jedynki” przygotowują się do biegów od początku roku szkolnego,

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...