Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

03-03-2014

PN 1 BIERZE UDZIAŁ W AKCJI "5-PORCJI"

        Celem programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku” jest zwiększenie świadomości na temat łatwej i zdrowej diety oraz zachęcenie do wdrożenia jej w życie. Dlaczego akurat 5 porcji? Ponieważ według ekspertów, jest to optymalna dawka witamin i mikroelementów niezbędna dla dobrego stanu naszego organizmu. Wystarczy naprawdę niewiele, aby zrobić coś dobrego dla samopoczucia i zdrowia – jedna porcja to średniej wielkości owoc, warzywo lub szklanka soku. Łatwo jest dodać po jednej porcji warzyw do trzech posiłków w ciągu dnia, a pomiędzy nimi schrupać jabłko lub marchewkę i wypić sok.
 

   

28-02-2014

Zasady rekrutacji do przedszkoli publicznych w mieście Lubań

Już od marca rusza rekrutacja do lubańskich przedszkoli. W tym roku wprowadzono do niej zmiany – zasady są ujednolicone dla wszystkich miejskich przedszkoli publicznych.

27-02-2014

MULTIMEDIALNE FERIE W NP1

  Chociaż ferie to nie okres wypoczynku dla przedszkolaków - to dało się odczuć, że większość skorzystała z „wolnego” i odpoczywała wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem. Niemniej jednak spora grupa , która pozostała    z nami -    bawiła się równie wyśmienicie. 

Starszaki wraz z panią Arletką    zaproponowały nam „Multimedialne ferie w przedszkolu” .

Zima niestety jaka jest wszyscy widzą – postanowiliśmy wyczarować ją więc przy pomocy tablicy multimedialnej. Wprawdzie to nie to samo co białe szaleństwo, ale przynajmniej udało nam się „ulepić” bałwana wirtualnie. Wszystkie zaproszone grupy bawiły się świetnie.

25-02-2014

Wizyta "żłobkowiczów" w Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa

W dniu 21.02.2014 dzieci ze starszego oddziału żłobkowego odwiedziły Gimnazjum nr 3, mieszczącego się tuż obok naszej "  TRÓJKI ".

18-02-2014

Już pół roku z „Multimedialnym Przedszkolem”

W ostatnim czasie w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców realizowane w ramach projektu „ Multimedialne Przedszkole”.

17-02-2014

Walentynki

„Dla chłopczyka i dziewczynki,
dla najlepszej Walentynki,
zdrowia szczęścia i radości,
to dla Ciebie w dniu miłości”.

W piątkowy poranek w naszym przedszkolu zaroiło się od czerwonych ludzików.

15-02-2014

DUŻY SUKCES MAŁEGO GIMNAZJUM

4.02.2014r. w Gimnazjum nr 2 odbył się finał powiatowy w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu zajęła III miejsce.

14-02-2014

Bezpieczne ferie

Już za chwileczkę rozpoczniemy długo oczekiwane ferie zimowe. Chociaż pogoda nie przypomina zimowej, ostrożności nigdy za wiele. Czwartek i piątek, to dni w których przypominaliśmy o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku.

14-02-2014

Sukces siatkarzy z Gimnazjum nr 1

Dnia 6 lutego 2014 r. na hali MOSiR odbył się FINAŁ POWIATOWY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu reprezentowała drużyna w składzie:

14-02-2014

Jedynka zaprasza w swoje progi

11 lutego 2014r. SP1 otworzyła swoje drzwi dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Zaprosiliśmy przyszłych uczniów , aby mogli zobaczyć naszą szkołę, obejrzeć i wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez wychowawców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...