Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

27-02-2014

MULTIMEDIALNE FERIE W NP1

  Chociaż ferie to nie okres wypoczynku dla przedszkolaków - to dało się odczuć, że większość skorzystała z „wolnego” i odpoczywała wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem. Niemniej jednak spora grupa , która pozostała    z nami -    bawiła się równie wyśmienicie. 

Starszaki wraz z panią Arletką    zaproponowały nam „Multimedialne ferie w przedszkolu” .

Zima niestety jaka jest wszyscy widzą – postanowiliśmy wyczarować ją więc przy pomocy tablicy multimedialnej. Wprawdzie to nie to samo co białe szaleństwo, ale przynajmniej udało nam się „ulepić” bałwana wirtualnie. Wszystkie zaproszone grupy bawiły się świetnie.

25-02-2014

Wizyta "żłobkowiczów" w Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa

W dniu 21.02.2014 dzieci ze starszego oddziału żłobkowego odwiedziły Gimnazjum nr 3, mieszczącego się tuż obok naszej "  TRÓJKI ".

18-02-2014

Już pół roku z „Multimedialnym Przedszkolem”

W ostatnim czasie w Przedszkolu Miejskim nr 3 odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców realizowane w ramach projektu „ Multimedialne Przedszkole”.

17-02-2014

Walentynki

„Dla chłopczyka i dziewczynki,
dla najlepszej Walentynki,
zdrowia szczęścia i radości,
to dla Ciebie w dniu miłości”.

W piątkowy poranek w naszym przedszkolu zaroiło się od czerwonych ludzików.

15-02-2014

DUŻY SUKCES MAŁEGO GIMNAZJUM

4.02.2014r. w Gimnazjum nr 2 odbył się finał powiatowy w siatkówce dziewcząt. Reprezentacja Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu zajęła III miejsce.

14-02-2014

Bezpieczne ferie

Już za chwileczkę rozpoczniemy długo oczekiwane ferie zimowe. Chociaż pogoda nie przypomina zimowej, ostrożności nigdy za wiele. Czwartek i piątek, to dni w których przypominaliśmy o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku.

14-02-2014

Sukces siatkarzy z Gimnazjum nr 1

Dnia 6 lutego 2014 r. na hali MOSiR odbył się FINAŁ POWIATOWY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu reprezentowała drużyna w składzie:

14-02-2014

Jedynka zaprasza w swoje progi

11 lutego 2014r. SP1 otworzyła swoje drzwi dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Zaprosiliśmy przyszłych uczniów , aby mogli zobaczyć naszą szkołę, obejrzeć i wziąć udział w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez wychowawców.

14-02-2014

Warsztaty uczniów z SP 4 w Wieży Brackiej

Nasz region jest przebogaty w ślady historii. Warto przedstawić je młodemu pokoleniu aby w przyszłości wiedziało, co jest cenne. Wyjątkowe są u NAS domy przysłupowe, które są pozostałością dawnej architektury.

13-02-2014

Czy zdobędziemy certyfikat? Jedynka w akcji „Ćwiczyć każdy może”

W listopadzie 2013r. przystąpiliśmy do ogólnopolskiej akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu.
Celem programu jest zachęcanie uczniów do większej aktywności ruchowej, zdrowego wypoczynku, poprawy kondycji fizycznej oraz poznania nowych gier i zabaw sportowych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...