Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

02-06-2013

Jestem muzykantem konszabelantem...

                                    Dzieci z gr. V, VI, VII z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w koncercie przygotowanym przez Szkołę Muzyczną w Lubaniu.

01-06-2013

MAMO, TATO KOCHAM WAS!

W ostatnich dniach maja dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 gościły swoich rodziców, aby uczcić Dzień Matki i Ojca.

01-06-2013

,,Wspominamy Jana Pawła II"

                22 maja 2013r. w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu odbyła się lekcja otwarta z religii. Młodzież klas III przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji drugiej rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II oraz 93 rocznicy Jego urodzin.

30-05-2013

Lekcja samorządności w SP4 czyli spotkanie z Panem Burmistrzem

  Niedawno naszą szkołę odwiedził Pan Burmistrz Arkadiusz Słowiński. Spotkanie z Panem Burmistrzem miało na celu przybliżenie nam zagadnień związanych lokalną samorządnością, sprawowaniem roli Burmistrza oraz zadań Rady Miasta.

30-05-2013

Sesja Młodych Ekologów

  W dniu 14 maja o godzinie 11:00 w sali Rajców Ratusza Miejskiego w Lubaniu, odbyła się Sesja Młodych Ekologów z udziałem Radnych Rady Miejskiej Lubania i Rady Powiatu Lubańskiego oraz reprezentantów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Sesja była poświęcona analizie tematu: „ W jaki sposób moja szkoła włączy się w kampanię informacyjno – edukacyjną o nowych zasadach gospodarki odpadami?”

29-05-2013

SP4-Jesteśmy szkołą ekspercką :)

  W tym roku szkolnym po raz drugi przystąpiliśmy do akcji Szkoła z klasą 2.0.
Łatwo nie jest, ale realizujemy kolejne zadania. Niektórzy realizują, choć nie zapisują na swojej wizytówce. Może szkoda...

29-05-2013

Mistrzyni ortografii z SP 4

  NIKOLA SIERCZYŃSKA – MISTRZYNIĄ ORTOGRAFII W POWIECIE LUBAŃSKIM

22.05.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Olszynie odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” dla uczniów klas IV- VI szkół podstawowych.

27-05-2013

Uczeń Gimnazjum nr 1 w Lubaniu wicemistrzem strefy jeleniogórskiej!!!

Dnia 23.05. 2013 r. odbyła się Gimnazjada Lekkoatletyczna w Zgorzelcu. Do strefy jeleniogórskiej zakwalifikowało się pięcioro uczniów z Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu.

26-05-2013

Konkurs plastyczny pt. ,, Mój Anioł” rozstrzygnięty!

Organizatorem konkursu było Ognisko Wychowawcze dla Dziewcząt im. Świętej Jadwigi w Lubaniu. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej. Trzeba przyznać, że inwencji twórczej naszym przedszkolakom nie brakowało. ,,Anioły” powstały podczas zajęć kółka plastycznego w grupie pięciolatków i zauroczyły dzieci i personel przedszkola – jury z pewnością także przypadły do gustu, gdyż nagrodziło aż trzy prace naszych wychowanków.

26-05-2013

Kocham Mamę - Kocham Tatę!

Wszyscy pamiętamy, że dziś Święto Mamy, mali oraz duzi - dadzą mamie buzi, dadzą mamie kwiatki, bo dziś jest Dzień Matki.....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...