Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

04-12-2013

W krainie bajki

Wprowadzenie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Już małe dzieci z zaciekawieniem oglądają z dorosłymi ilustracje, rozpoznają w książkach bliskie im elementy rzeczywistości. Stopniowo literatura, zwłaszcza w przedszkolach, towarzyszy dzieciom , prawie na co dzień. Wielkim wydarzeniem w przedszkolu było czytanie bajek przez babcie dzieci z grup starszych.

03-12-2013

Andrzejki w Jedynce

Koniec listopada to czas przygotowań wróżb andrzejkowych. Wszyscy chcą wiedzieć, co ich czeka w nadchodzącym roku.

02-12-2013

Dzień Patrona – czyli Święto Szkoły w Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu

Jak każdego roku 28 listopada, w rocznicę śmierci swojego Patrona (w tym roku minęła 106) w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu obchodzono Święto Szkoły.

02-12-2013

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

  W tym roku Święto Pluszowego Misia w naszym przedszkolu miało wyjątkowy przebieg. Wszystko za sprawą niespodzianki jaką sprawili nam rodzice 4 latków, którzy przygotowali dla wszystkich dzieci przedstawienie „Złotowłosa i trzy niedźwiadki...”. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Rodzicom i pani Dorotce - DZIĘKUJEMY .

02-12-2013

Jestem sobie przedszkolaczek...

          Dzieci z grupy II w PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w pierwszym uroczystym występie -"Pasowanie na przedszkolaka".Przedstawiły piękny program artystyczny. 

29-11-2013

,,Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie…”

W środę, 28 listopada, dzieci z grupy V oficjalnie, w obecności Rodziców i zaproszonych gości, zostały pasowane na Starszaków.

29-11-2013

Wielkie czarowanie

 

  Andrzejki to jedyny czas w roku, kiedy prawie wszyscy chcą wróżyć i poznawać swoją przyszłość. Dziś 29.11.2013r. z tej okazji skorzystały przedszkolaki z Naszego Przedszkola.      

 

27-11-2013

Idą misie, śmieją im się pysie...

                Pluszowe maskotki - misie są przyjaciółmi dzieci już od ponad 100 lat. Misie są popularne na całym świecie, lubiane przez najmłodszych i starszych.

27-11-2013

Lubańska Czwórka w Legnickim „Gościu Niedzielnym”

        Życie jest pełne niespodzianek. Wychodząc na ulice miasta, dnia 8 listopada, nie sądziliśmy, że będziemy mieli okazję spotkać dziennikarza z gazety „Legnicki Gość Niedzielny”.

27-11-2013

Młodzi Polacy świętują Dzień Niepodległości w SP4

        8 listopada stał się w naszej szkole dniem barw narodowych. Młodzi patrioci wyróżniali się strojem, do którego przyczepione były tasiemki lub kotyliony podkreślające naszą polskość.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...