Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

24-11-2013

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

Nasze przedszkole bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli organizowanym przez serwis dla dzieci Buliba.pl pod honorowym patronatem Ministra Środowiska.
Prosimy wszystkich o głosowanie na pracę wykonaną przez gr. III pt. „Choinka”.

24-11-2013

My też pomagamy Kamilowi!

Przypominamy, że w naszym przedszkolu przez cały czas trwa akcja „korek” – zbiórka nakrętek na pokrycie kosztów leczenia Kamila Nowosielskiego chorego na raka mózgu. Dzięki dzieciom, rodzicom a także personelowi naszego przedszkola zebraliśmy już 2 worki nakrętek. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie przynoszą nakrętki i liczymy na więcej.
Wierzymy, że każda przyniesiona zakrętka przybliży Kamila do odzyskania zdrowia.
 

A. Sk.
 

22-11-2013

Poznajemy zawody


Jak powstaje miód? Co to jest stebnówka? Jak zrobić dobre zdjęcie?

21-11-2013

Kolejny sukces Gimnazjalistów z 1 w konkursie wiedzy o bioregionie

W XII edycji międzygminnego konkursu wiedzy o bioregionie pt: Doliną rzeki Kwisy – ochrona przyrody, który odbył się 25.10.2013r., swoich reprezentantów wystawiło aż dziewięć gimnazjów z naszego powiatu. Gimnazjum nr 1 im. St. Wyspiańskiego w Lubaniu reprezentowali Kamil Zygarowicz z klasy III a i  Marcin Boroński z klasy II b.

20-11-2013

Pieczemy ciasteczka

Minioną środę starszaki z grupy V spędziły bardzo pracowicie.

20-11-2013

Zbożowa mandala

Co to jest mandala? Mandala to praca plastyczna wykonana na planie koła, które uważane jest symbol harmonii i doskonałości. W ramach realizacji projektu Akademia Zdrowego Przedszkolaka pod hasłem ,,Zboża zjadamy – energię z nich mamy” nasze przedszkolaki wzięły udział w mandalowych warsztatach.

20-11-2013

Lekcja patriotyzmu z Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu

Promowanie patriotyzmu jest zawsze potrzebne, zwłaszcza obecnie, gdy obserwuje się tendencję do zanikania uczuć patriotycznych. Może jest to spowodowane konsumpcyjnym stylem życia i fascynacją Zachodem, a może brakiem projektów edukacyjnych, które   w atrakcyjnej formie promowałyby pamięć o polskiej historii, kulturze, tradycji?

20-11-2013

SP 4-Kto Ty jesteś? Historyjki o historii

          Konkurs „Kto Ty jesteś? Historyjki o historii” był skierowany do chętnych uczniów, których zadaniem było narysowanie lub napisanie własnej opowieści zainspirowanej bajkami ze strony www.genwolnosci.pl.

18-11-2013

Gdzie zrealizować bon towarowy w ramach przyznanego stypendium?

Przedstawiamy Państwu listę placówek, w których realizowane są bony towarowe w ramach stypendiów szkolnych.

18-11-2013

SP4-Konkurs "W krainie łużyckich osobliwości"

        Dnia 16 października 2013 roku odbył się konkurs wiedzy o bioregionie  pt.: „W krainie łużyckich osobliwości”- etap powiatowy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...