Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

30-05-2017

Festyn Rodzinny

Zapraszamy na doroczny festyn rodzinny z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka. 4 czerwca br. teren przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubaniu (w przypadku deszcze Hala MOSiR).

30-05-2017

Dzień Malucha

Coś dla Małych i Dużych. Fantastyczna zabawa. Zamek Czocha zaprasza, już 4 czerwca Dzień Malucha.

29-05-2017

Komunikat Muzeum Regionalnego

W dniu 30.05.2017 muzeum z przyczyn technicznych będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

29-05-2017

Spotkanie autorskie z Krystyną Sławińską - 26.05.2017 r.

Wszyscy sięgamy po światowej sławy pisarzy i poetów, nie zdając sobie sprawy z tego, jak twórczych ludzi mamy pod ręką. Na co dzień mijamy ich na ulicy i znamy od lat. Krystyna Sławińska to lubańska poetka, autorka kilku ciepło przyjętych tomików wierszy.

26-05-2017

Upominki dla Mam

Dzień matki jest wyrazem szacunku, miłości oraz podziękowaniem za trud włożony w wychowanie. Właśnie te emocje zostały przekazane przez uczestników świetlicy przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w...

26-05-2017

Dzień Matki w Dolnośląskiej Filharmonii w Jeleniej Górze

Na specjalną okazję jaką jest -Dzień Matki- Dolnośląska Filharmonia w Jeleniej Górze przygotowała koncert zatytułowany „ Dla Ciebie Mamo”, w którym uczestniczyła Akademia Seniora działająca przy...

25-05-2017

S3potkanie Młodzieżowego Klubu Czytelniczego

Przed nami ostatnie spotkanie Młodzieżowego Klubu Czytelniczego przed wakacjami. Będzie to spotkanie wyjątkowe. Wspólnie udowodnimy, że czytać można w różnych miejscach i pozycjach. Ważne jednak, żeby czytać nie dla nauczycieli, rodziców lub z musu, lecz dla PRZYJEMNOŚCI :).

25-05-2017

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Zapraszamy Przedszkola do udziału w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”. Tym razem bajki przeczytają wyjątkowi goście :)

25-05-2017

Zaplanuj czerwiec z Lubaniem

Kalendarz imprez, koncertów, wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych w Lubaniu. Bądź na bieżąco. Sprawdź, co będzie się działo w czerwcu.

24-05-2017

Nie spać - zwiedzać!

Nie da się ukryć, że Lubań polubił Noc Muzeów. Impreza odbyła się po raz piąty, według rachunków muzeum brało w niej udział ponad 1000 osób. Gromady zwiedzających krążyły od Ratusza do Wieży i Schronu, aż po izby pamięci w OSS SG i ZSP im. KZL.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...