Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

07-02-2018

Po V Lubańskiej Gali Sportu

Lubań docenił swoich sportowców podczas gali. Najwyższym laurem za osiągnięcia sportowe nagrodzono Rafała Kustę z UKS Orka a plebiscyt popularności zwyciężyła Dominika Gacek z Bojan Boks. Wszyscy kandydaci wspominali najważniejsze chwile roku 2017.

30-01-2018

Jak dbać o zdrowie psychiczne- wykład dla słuchaczy UTW

W ubiegły piątek odbył się pierwszy wykład w ramach działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku zatytułowany "Jak dbać o zdrowie psychiczne-trening pozytywnego myślenia, sposoby na poprawę zadowolenia...

29-01-2018

Ferie na sportowo

Zgodnie z tradycją zimowych ferii, MOSiR w Lubaniu, tym razem we współpracy z MOPS w Lubaniu, stał się miejscem zajęć dla aktywnych dzieciaków.

29-01-2018

Zaplanuj luty z Lubaniem

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem lutowych wydarzeń w Lubaniu.

24-01-2018

Jak się zapisać? Wskazówki dla Czytelnika

Aby zostać Użytkownikiem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu, należy odwiedzić jeden z działów, bądź filii Biblioteki i okazać dowód osobisty.

23-01-2018

Wieczór w Paryżu

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu uczestniczyli w prawdziwej uczcie kulturalnej podczas koncertu w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze....

22-01-2018

Academica – Cyfrowa wypożyczalnia publikacji naukowych Biblioteki Narodowej

Od stycznia 2018 r. zapraszamy do korzystania z nowej usługi lubańskiej Biblioteki, dostarczanej przez Bibliotekę Narodową.

22-01-2018

Kolekcjonerzy w Lubaniu

Jeśli jesteś kolekcjonerem lub po prostu lubisz rzeczy z duszą zapraszamy na lubański rynek – co miesiąc, w trzecią sobotę miesiąca.

22-01-2018

Relacja z 2. Międzynarodowych Dni Messiaena Görlitz-Zgorzelec

W dniach 12-15 stycznia 2018 r. po raz drugi w Europa-Mieście Görlitz-Zgorzelec odbyły się Międzynarodowe Dni Messiaena. Twórcom festiwalu po raz kolejny udało się w jednym miejscu zgromadzić wybitne i nietuzinkowe postaci muzyki współczesnej i sztuki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...