Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-03-2017

Wspieramy schronisko

Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich samych. W ten prosty sposób uczymy dzieci,...

13-03-2017

Przyjmujemy zgłoszenia – Jarmark Wielkanocny w Lubaniu!

Chcesz wziąć udział w Jarmarku Wielkanocnym i znaleźć się w gronie wystawców? Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca. Formularz zgłoszeniowy prosimy kierować na adres poczty elektronicznej.

08-03-2017

Literacki Kogel-Mogel - 03.03.2017 r.

Kogel-mogel, wszystkim dobrze znany deser, trzeciego marca był serwowany w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Lubaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarza.

07-03-2017

Spotkanie z Jarosławem Ludowskim

Muzeum Regionalne w Lubaniu zaprasza na spotkanie promujące książkę autorstwa Jarosława Ludowskiego „W osłonie Trzeciej Pancernej.

06-03-2017

Ferie z Biblioteką

Ferie dobiegły końca. Tegorocznym zajęciom przyświecało hasło: „Ferie z Wyobraźnią”. Spotkania oferowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej w Lubaniu cieszyły się dużym zainteresowaniem.

03-03-2017

Wszystko dla Pań

Przed nami jedno z piękniejszych świąt w ciągu roku - Dzień Kobiet z tej okazji Miejski Dom Kultury w Lubaniu przygotował cykl wydarzeń adresowanych do płci pięknej.

02-03-2017

Młodzieżowy Klub Czytelniczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w pierwszym spotkaniu Młodzieżowego Klubu Czytelniczego. Spędźmy miło czas, rozmawiając o książkach, które nas zainteresowały. Planujemy spotykać się raz w miesiącu. Rozpoczynamy 15 marca o godz. 16.00 w Oddziale dla Dzieci :)

01-03-2017

Spotkanie edukacyjne z Jakubem Skworzem

Zachęcamy uczniów klas III szkół podstawowych do udziału w spotkaniu z Jakubem Skworzem – autorem książki „Prawie bajki. Nieznajomość prawa szkodzi”. W trakcie spotkania dzieci poznają zabawne i mądre opowieści, które wprowadzą je w świat prawa.

28-02-2017

Mali, wielcy twórcy

Zajęcia z ceramiki kształtują poczucie estetyki, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, usprawniają manualnie, poprawiają koordynację wzrokowo- ruchową. Zabawa z gliną wycisza, uczy skupienia i...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...