Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-06-2017

Zostawmy w spokoju młode dziko żyjące zwierzęta!

Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec prosi o nieprzynoszenie rzekomo opuszczonych, dziko żyjących młodych zwierząt.

09-06-2017

Zamek Czocha poleca się na długi weekend

Inscenizacje średniowieczne, walki rycerzy, zabawy plebejskie i wiele innych... Piknik Średniowieczny - 15 czerwca. 17 czerwca przeżyj wielki szturm na zamek!

07-06-2017

Wszystkie dzieci nasze są...

Jak co roku, zwieńczeniem „Białego Tygodnia” staje się bardzo radosne impreza – Festyn Dziecięcy, będący okazją podkreślenia roli najmłodszych Parafian w codzienności wspólnoty parafialnej.

07-06-2017

Seniorzy na Igrzyskach Sportowych

W dniu dzisiejszym drużyna Akademii Seniora  uczestniczyła w XII Międzynarodowych Igrzyskach Sportowych Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lubaniu. Od...

07-06-2017

WORCATION - międzynarodowe wakacje w Görlitz-Zgorzelcu!

Lubisz odkrywać historię? Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie lata w Twoim mieście? Masz ochotę poznać rówieśników z innych krajów? Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen zaprasza na dwutygodniową przygodę z historią w międzynarodowej atmosferze.

07-06-2017

Festyn pełen radości

4 czerwca MOSiR W Lubaniu zorganizował wspólnie z MDK w Lubaniu festyn z okazji Dnia Dziecka. Razem z nami część imprezy poprowadzili wolontariusze z dwóch fundacji: lubańskie Stowarzyszenie Wyloguj Się z akcją KilometryDobra.pl oraz Help Pomagamy Kamilowi.

06-06-2017

Kulturalna strona miasta

Od maja Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma nową witrynę internetową oraz nową domenę. Strona została wykonana zgodnie z dzisiejszymi standardami i wymogami.

06-06-2017

Festyn wędkarski

W dniu 03. 06. 2017 r. nad lubańskim stawem Uniegoszcz I, odbył się festyn wędkarski z okazji Dnia Dziecka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...