Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

17-01-2017

Mamy kolejny rekord

30427,31 złotych - właśnie tyle uzbierano w Lubaniu podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy z orkiestrą od samego początku i praktycznie co roku bijemy nasz lubański rekord.

13-01-2017

CUW ruszył

9 stycznia br. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o reformie oświaty, co oznacza, że nieodwołalnie czekają nas zmiany, w tym wygaszanie gimnazjów. Lubański samorząd, przewidując taką konieczność powołał nową jednostkę – Centrum Usług Wspólnych.

12-01-2017

Ochrona zabytków w budżecie miasta

W planach budżetowych miasta przewidziano środki przeznaczone na zadania związane z remontem 3 miejskich zabytków.

Oświata

19-01-2017

"...Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku..."

18 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbyło się Spotkanie Noworoczne rodzin Małych Akademików. Ten wyjątkowy dzień połączył magię Bożego Narodzenia ze Świętem Babci i Dziadka.

19-01-2017

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI- ZAWODY PŁYWACKIE

16 stycznia 2017r w Kamiennej Górze odbył się półfinał wojewódzki (strefa jeleniogórska) w pływaniu dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny do zawodów zakwalifikowały się z I miejsca w powiecie. W zawodach wzięło udział 5 szkół, zwycięzcy powiatów.

Kultura i sport

19-01-2017

Turniej piłki halowej za nami

XII edycja turnieju halowego piłki nożnej im. Zygmunta Duziaka za nami.

19-01-2017

Szopki nagrodzone

Już po raz czternasty Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii pw. Świętej Trójcy oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu zorganizowały konkurs na najpiękniejszą bożonarodzeniową szopkę. Wybór nie był łatwy, bo pomysłów wykonawcom nie brakowało.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...