10-12-2021

W obecności z-cy Burmistrza Miasta Lubań p. Mateusza Zajdla oraz przewodniczącego Rady Miasta Lubań p. Kamila Glazera, w SP2 odbyła się ważna szkolna uroczystość.

Uczniowie klas sportowych, czyli I a, II a i IV a o profilu pływackim, oficjalnie zostali sportowcami. Przed pasowaniem, jak na każdego zawodnika przystało, była mała rozgrzewka, energetyczna zumba i rozgrywki w basenie.
Najwięcej radości sprawił dzieciom sam moment pasowania, tym razem standardowy ołówek zastąpiła płetwa.

Wszystkim naszym sportowcom życzymy samych sukcesów i medali, tych oczywiście, w kolorze złota.