Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-10-2021

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu ogłasza konkurs dla seniorów z terenu miasta Lubań pt.: „Moje wyjątkowe miejsce w Lubaniu”.

Celem konkursu jest zaprezentowanie w jednej z trzech form: literackiej, plastycznej lub fotograficznej, miejsca w Lubaniu, które jest seniorom szczególnie bliskie.

Jesień to czas wyciszenia, sprzyjający wspomnieniom i sentymentalnym refleksjom. Zachęcamy zatem Państwa do sięgnięcia pamięcią do ciekawych czy wzruszających wydarzeń jakie miały miejsce na arenie Lubania.  Historie mieszkańców naszego miasta są różne. Jedni są z nim związani od urodzenia, inni zamieszkali tu już jako dorośli. Wyjątkowe miejsca zapisane we wspomnieniach mogą przywołać czasy dzieciństwa, wczesnej wesołej młodości czy późniejsze bardziej dojrzałe.

Zapisaną pracę w formie literackiej, fotograficznej czy plastycznej:  „Moje wyjątkowe miejsce w Lubaniu” prosimy dostarczyć do Ośrodka Wsparcia Dziennego do dnia 15 listopada 2021r. do godz. 15:00.  

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...