17-05-2021

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu planuje stworzyć plenerową „Czytelnię pod sumakiem”. Na Placu Feliksa Netza umieszczona zostanie specjalna czytająca ławeczka, która oprócz walorów wizualnych umożliwi bezpłatne korzystanie z audiobooków za pomocą pobranego kodu QR.

GŁOSUJEMY NA CZYTELNIĘ PLENEROWĄ W LUBANIU

Jesteśmy na dobrej drodze, by nam się udało. W ramach projektu „Piast wspiera region” bierzemy udział w głosowaniu, by zadanie zostało dofinasowane.

Jak głosować:

Kliknij Głosuj na stronie: https://piastwspieraregion.pl/glosowanie/95/czytelnia-pod-sumakiem-miejscem-lokalnej-aktywnosci Głosy oddajemy za pomocą adresu e-mail.

Po oddaniu głosu należy go potwierdzić w otrzymanej wiadomości meilowej.

Codziennie można oddać jeden głos.  Termin głosowania mija 23 maja.

Zawalczmy o fajne miejsce na mapie Lubania.