Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-01-2021

Urząd Miasta w Lubaniu utworzył infolinię dla osób niepełnosprawnych, które zarejestrowały się na szczepienie przeciw COVID-19, ale mają trudność z dotarciem do punktu szczepień.

Urząd Miasta pomaga niepełnosprawnym mieszkańcom w zorganizowaniu transportu (dowozu) do punktu szczepień przeciw COVID-19. Informacje dla osób chcących skorzystać z pomocy Urzędu są udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod numerem telefonu: 75 64 64 401 lub poprzez e-mail transport.covid@miastoluban.pl

Z pomocy mogą skorzystać osoby niepełnosprawne, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami.

Przy zgłoszeniu potrzeby zorganizowania transportu należy mieć już ustalony termin szczepienia.

Niezbędne jest przedstawienie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji Urząd Miasta zorganizuje transport dla osoby zarejestrowanej do punktu szczepień.
 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...