19-11-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze, w związku z aktualną sytuacja pandemiczną, zamierza wprowadzić nową usługę - konsultacje online, skierowaną do osób zainteresowanych możliwością uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

W ramach działania, pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, będzie pełnił dyżur konkretnego dnia  dla  mieszkańców/podmiotów z obszaru Państwa Gminy.

Planowany termin konsultacji online:

Gmina Miejska Lubań: 23.11.2020 r., w godz.10.00-12.00

Zainteresowani mogą przesyłać zgłoszenia na pife.jeleniagora@dolnyslask.pl (na zgłoszenia czekamy do 20.11.). W odpowiedzi będziemy przesyłać konkretny link. W spotkaniu będzie można uczestniczyć uruchamiając (klikając) link.  Link otworzy się automatycznie w przeglądarce internetowej.

Konsultacje kierujemy do wszystkich zainteresowanych , a w szczególności do osób fizycznych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych  jak również do  jednostek gminy, którzy chcą porozmawiać o możliwościach wsparcia unijnego.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego