Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-09-2020

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu zaprasza wszystkich do gry.

Decyzją polskiego parlamentu rok 2020 ustanowiony został Rokiem Leopolda Tyrmanda – znakomitego pisarza, którego utwory wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Był on jednym z najbardziej nieszablonowych twórców polskiej literatury drugiej połowy XX wieku, a w najtrudniejszych czasach wykazywał się odwagą i niezależnością intelektualną.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu również włączyła się w obchody Roku Tyrmanda. Dla wszystkich, którzy cenią jego twórczość oraz dla tych, którzy dopiero będą ją poznawać przygotowaliśmy grę na urządzenia mobilne. Po zainstalowaniu aplikacji Action Track, a następnie zeskanowaniu kodu QR można przystąpić do gry.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Biblioteka zawsze w modzie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...