Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-08-2020

M-GLKS „Kwisa” Lubań zaprasza do udziału w rekreacyjnym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2020 r. na zakończenie tegorocznych wakacji.

Zbiórka o godz. 10:00 na parkingu przy MOSiR ( basen Laguna).

Trasa o długości 40 km bardzo ciekawa z niesamowitymi widokami na Sudety.

Startujemy spod basenu w Lubaniu Następnie ulicami miasta: Różana, Główna i Biwakowa w stronę Harcerskiej Góry. Dalej drogami polnymi i szutrowymi jedziemy przez las do wyjazdu na drogę asfaltową nr 2298D Rząsiny - Wolbromów. Potem jedziemy w kierunku Wolbromowa. W Wolbromowie przed kościołem św. Jana Nepomucena skręcamy w lewo i jedziemy, mijając po prawej słabo widoczny Pałac w Wolbromowie, w kierunku lasu i dalej przez las w kierunku   Mściszowa. W lesie będziemy mijać pozostałości po piecu do wypalania skały wapiennej. W Mściszowie na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2237D Mściszów- Bolesławiec skręcamy w prawo po około 800 metrach na wysokości wielkiego stawu po prawej skręcamy w lewo i najpierw drogą asfaltową, a potem polną jedziemy w kierunku lasu ciągnącego się pomiędzy Radostowem a Nowogrodźcem, z lasu wyjeżdżamy na drogę asfaltową Radostów - Nawojów Śląski i kierujemy się drogą asfaltową nr 2456D w kierunku Nawojowa Śląskiego, by po około 1.5 km dotrzeć przez „Majątek„ do Wiaty, w której odbędzie się biesiada na zakończenie rajdu.

Jedziemy w tempie rekreacyjnym 10-15 km/h przez ok. 3h.

Na rajd należy zabrać ze sobą napoje i prowiant.

Na zakończenie rajdu dla każdego uczestnika mamy ciepły posiłek (m.in. grochówka), zimne i ciepłe napoje, konkurs z nagrodami i super atmosferę. I to wszystko w ramach wpisowego.

Zapisy pocztą elektroniczną e-mail: kwisa@o2.pl do dnia 28.08.2020 r.

Wpisowe:

- dzieci do 12 r. ż.- bezpłatnie

- młodzież pow. 12 r.ż.   –do 18 r.ż. -   15 zł

- osoby pow. 18 r.ż.   -25 zł

Wpisowe należy wnieść na rachunek bankowy nr 26 1090 1955 0000 0001 1371 8825 z dopiskiem „Rajd Przełajowy – imię i nazwisko uczestnika rajdu”.

Szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.kwisaluban.pl

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...