Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-05-2020

Renowacja bambusowego placu zabaw wraz z ponownym otwarciem Goerlitzkiego Zoo dzięki wsparciu Klubów Rotarier oraz Lions.

Z zachowaniem odpowiedniego dystansu: Cluby Rotarier i Lions Görlitz przed odrestaurowanym placem zabaw.
Foto: www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

„Takie wsparcie bardzo cieszy, szczególnie w tak krytycznej sytuacji finansowej” - dyrektor zoo Sven Hammer. Renowacja bambusowego placu zabaw umożliwi bliski kontakt z naturą połączony z edukacją przyrodniczą oraz zabawą. „Zwłaszcza po tak długim okresie ograniczeń związanych z koronawirusem, fantastycznie jest móc ponownie zaoferować dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu” - kontynuuje Hammer.

Dzięki finansowemu wsparciu Klubów Rotarian i Lions odnowiono sieć na wielkim drzewie do wspinaczki. Nasi najmłodsi goście znów będą mogli poczuć się jak pandy czerwone. Nowo powstała gra „oczy” prezentuje różnorodność świata zwierząt, a przy „bambusowej grze” młodsi i starsi mogą zmierzyć swoich sił. W ciągu najbliższych kilku tygodni powstaną miejsca siedzące. Szczególną atrakcją jest odrestaurowana platforma widokowa, z której rozpościera się piękny widok na największy w Europie wybieg pand czerwonych.

 

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz

www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de

tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...