Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
20-03-2020

Dotyczy: Pomocy finansowej, rzeczowej dla Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe. Nasza jednostka potrzebuje znacznie więcej niż zwykle środków ochrony osobistej: jednorazowych kombinezonów ochronnych, półmasek z filtrem, rękawic, które musimy zakupić z własnych środków. Mimo pomocy Wojewody Dolnośląskiego, potrzeba również dokupić sprzęt ratujący życie np. kardiomonitory, defibrylatory, aparaty do oddychania itp.

Apelujemy o pomoc, która jest nam bardzo potrzebna to zespoły ratownictwa medycznego są na pierwszej linii frontu w walce z wirusem o zdrowie i życie społeczeństwa. Robimy wszystko, żeby nasza kadra medyczna pracowała w pełnym składzie. Każda pomoc z Państwa strony pozwoli nam skutecznie ratować pacjentów i zadbać o Wasze bezpieczeństwo.

 

Środki finansowe prosimy przelewać na konto: 34 1160 2202 0000 0004 6166 5484

Tytuł przelewu: Darowizna

 

Numer konta dostępny jest również na stronach internetowych Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze WWW: 999.jgora.pl w zakładce aktualności.

W przypadku pomocy rzeczowej prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Krystyną Kieżuń.

Tel. 695 435 075

e-mail: krystyna.kiezun@999.jgora.pl

 Dyrektor

Nikolaj Lambrinow

 

Prośba o pomoc - Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...