Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-02-2020

W środę, 29 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zabawie karnawałowej w klubie „Tęcza”. Tegoroczna zabawa wzbudziła u najmłodszych wiele radości.

  Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów, ponieważ rodzice młodszych dzieci zadbali  o wspaniałe stroje i przebrania. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Nauczyciele bawili się wspólnie z dziećmi przy rytmach różnorodnej muzyki - jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach.

  Dzieci mogły również uczestniczyć w zabawach i w konkursach np.: w tańcu w parach z balonem, w tańcu z magicznym kapeluszem, gorące krzesła, itp. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli słodyczami.

   W późniejszych godzinach odbył się również bal uczniów klas IV-VIII. Podczas dyskoteki starsi uczniowie bawili się cudownie.

  Uczniowie wrócili szczęśliwi i pełni wrażeń. Karnawałowa zabawa roztańczyła nawet tych najwstydliwszych uczniów. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. Kolejny karnawał ponownie za rok! 

 

JM

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...