29-11-2019

Nasi uczniowie pływają i wygrywają nie tylko indywidualnie, ale i też drużynowo, wykazując się wspaniałymi umiejętnościami pływackimi. W dniu 19.11.2019 w Lubaniu odbył się finał powiatowy w pływaniu dziewcząt i chłopców klas VII - VIII.

Pływacy lubańskiej „Jedynki” rywalizowali z rówieśnikami z innych szkół z terenu miasta Lubania. Uczestnicy zawodów reprezentowali różne style pływackie. Ostatecznie wyniki okazały się dla nas rewelacyjne, gdyż uplasowaliśmy się na podium, a ten fakt cieszy nie tylko zawodników, ale i również ich opiekunów. Nasza szkoła zdobyła 2. miejsce zarówno w drużynie dziewcząt, jak i  chłopców.

Skład dziewczyn: Marcelina Królikowska, Sandra Czarnomorska, Olga Brodowicz, Inez Kuzdrowska, Julia Majewicz, Marcelina Liput

Skład chłopców: Szymon Sekuła, Mikołaj Jaworski, Artur Wiśniewski, Bartosz Caban, Jakub Gołowenko, Damian Szłabowicz

Pełni optymizmu i satysfakcji z osiągniętego sukcesu powróciliśmy do szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.

I.S.