Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
18-10-2019

W Lubaniu ponad tysiąc osób ma swój wkład w tegorocznym biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej!

W środę, 16 października w rytm „A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham)” niezliczona ilość dłoni jednocześnie „udzielała pierwszej pomocy”. W ten sposób starano się pobić Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Podobnie jak w latach poprzednich w bicie rekordu aktywnie włączyli się uczniowie lubańskich szkół podstawowych i średnich. W tegorocznej akcji w sumie uczestniczyło 450 osób zgromadzonych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza (z udziałem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba) oraz 530 osób, które spotkały się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej (z delegacją m. in. ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu). Wśród bijących rekord znaleźli się również wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Gratulujemy, podziwiamy, bijemy brawo!

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...