Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-10-2019

Dnia 9.10.2019 r. w lubańskiej Galerii Łużyckiej wręczone zostały nagrody w konkursie plastycznym dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych powiatu lubańskiego, który zorganizowany został z okazji 10. rocznicy powstania Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu, Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie i Szkoły Podstawowej w Siekierczynie. Łącznie zgłoszonych zostało 50 prac w dwóch kategoriach wiekowych: 

  • uczniowie klas I – IV szkół podstawowych 
  • uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów.

Komisja, powołana do rozstrzygnięcia konkursu, w wyniku zaciętych dyskusji i demonkratycznego głosowania wybrała trzy najlepsze dzieła oraz po jednym wyróżnieniu w każdej z kategorii:

Uczniowie klas I – IV szkół podstawowych:

1. miejsce - Radosław Czyż

2. miejsce - Hanna Rałowska

3. miejsce - Oliwier Socha

Wyróżnienie - Maja Bednarska


Uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów:

1. miejsce - Weronika Kęska

2. miejsce - Kaja Popiel

3. miejsce - Mirella Zaton

Wyróżnienie - Izabela Kogiel

Laureatom serdecznie gratulujemy talentu i fantastycznych pomysłów, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział na konkursie.

(Tekst: OSS SG/foto: ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...