Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-09-2019

Burmistrz Miasta Lubań zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy przy realizacji przedsięwzięć formule partnerstwa publiczno-prywatnego

 

1. „Modernizacja funkcjonalna i głęboka modernizacja energetyczna infrastruktury sportowej i szkolnej w Lubaniu w modelu PPP”

2. „Modernizacja funkcjonalna i głęboka modernizacja energetyczna Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu”.

Test rynku jest etapem przedrealizacyjnym ww. przedsięwzięcia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Celem testu jest uzyskanie opinii i informacji potencjalnie zainteresowanych podmiotów w zakresie realnych i jednocześnie efektywnych rozwiązań jego realizacji.

Z pomocą przeprowadzonego testu rynku Burmistrz Miasta Lubań dąży do wypracowania optymalnych rozwiązań dotyczących modelu realizacji przedsięwzięcia i modelu jego finansowania - źródeł pochodzenia kapitału potrzebnego do sfinansowania, warunków finansowania, rodzajów zabezpieczeń finansowania, a także najważniejszych postanowień umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym.
Ponadto uczestnicy testowania rynku zostaną poproszeni o rekomendacje w zakresie potencjalnie najkorzystniejszych w ich ocenie rozwiązań, które będą stanowiły podstawę dokonania korekty wstępnie przyjętych koncepcji.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii co do optymalnego zakresu funkcjonalnego Przedsięwzięcia oraz akceptowanego modelu jego realizacji i zarządzania. Państwa sugestie i uwagi będą miały istotne znaczenie dla właściwej realizacji Przedsięwzięcia i przyczynią się do wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań, uwzględniających korzyści zarówno strony prywatnej, jak i osiągnięcie celu publicznego.

Ogłoszenie postępowania związane z wyborem Partnera Prywatnego planowane jest na grudzień 2019/styczeń 2020.
Prosimy o lekturę Memorandum oraz o odesłanie wypełnionej ankiety na wskazany poniżej adres w terminie do dnia 8 października 2019 r.

Liczymy na Państwa zainteresowanie planowanym przedsięwzięciem oraz udział w niniejszym badaniu.

Ankiety prosimy przesłać na adres: boi.um@miastoluban.pl

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...