Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-09-2019

Dla każdego ucznia nowy rok szkolny wiąże się z planami i wyzwaniami, którym w trakcie nauki chce sprostać. Z takimi postanowieniami 2 września 2019 roku o godzinie 9:00 spotkali się uczniowie lubańskiej „Jedynki” na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała pani dyrektor Beata Myśliwiec, witając zaproszonych gości, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, wkraczających w mury naszej placówki. W czasie uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, po czym otrzymali drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Pierwszaki zaprezentowały się społeczności szkolnej i zostały przywitane gromkimi brawami. Na zakończenie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Ogromny entuzjazm, zapał oraz optymizm i doskonałe warunki do nauki oraz rozwoju dzieci o różnych potrzebach edukacyjnych zapewnią nam w tym roku szkolnym z pewnością sporo sukcesów. Plan działania oparty na kontynuacji wielu projektów edukacyjnych, doskonała współpraca z rodzicami i gotowość do ciężkiej pracy na rzecz jak najlepszych wyników nauczania to zadania, którym szkoła chce sprostać. Semper in altum, czyli „zawsze wzwyż” niech będzie mottem podczas tegorocznej pracy w szkole i jednocześnie wskazówką dla wszystkich do działań podejmowanych w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.

 I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...