Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
26-08-2019

Zajęcia wakacyjne w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu dobiegły końca. Warsztaty były okazją do zdobycia nowych umiejętności, ale też świetnej zabawy, relaksu i zawarcia nowych znajomości :)

W poniedziałek mieliśmy okazję poczuć się, jak na łące. Wykonaliśmy bukiety z polnych kwiatów.

Wtorek był dniem konstruowania i kodowania robotów. Niektórzy zdążyli jednak pobawić się w wykonywanie ptaków z płyt CD.

W środę z kolei młodsza grupa wybrała się do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, aby zobaczyć spektakl teatralny "Smerfy - zaczarowany medalion". Co słychać u starszej grupy? Dzieci pracowały w zespołach, przygotowując escape room. Dla kogo? Dla... pań prowadzących zajęcia! 

Czwartek upłynął młodszym dzieciom na kodowaniu robotów Lego WeDo 2.0 oraz lepieniu figurek z plasteliny. Starsze dzieci obserwowały, jak z przygotowanymi przez nich escape roomami poradzą sobie panie prowadzące zajęcia. Poszło im nieźle.

A w piątek… stało się! Zajęcia wakacyjne w bibliotece dobiegły końca! To był dzień pełen wrażeń. Najpierw wybraliśmy się do Pizzerii "Stary Piec", potem do piekarni, aby podziękować za przepyszne bułki, które otrzymywaliśmy przez caaałe wakacje, a potem... przyszedł czas na prezenty. To były bardzo aktywne dwa miesiące. Dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach i energię, aby jeszcze więcej się uśmiechać . Dziękujemy również rodzicom za okazane zaufanie. Do zobaczenia podczas zajęć odbywających się w roku szkolnym oraz... w trakcie ferii zimowych!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...