Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-06-2019

W ubiegłym tygodniu starszaki z grupy III i V pożegnały się z przedszkolem. Po raz ostatni mieliśmy okazję podziwiać ich talenty artystyczne w programie pod hasłem „ Szanujmy wspomnienia”.

Występ dzieci nie tylko wzruszał obecnych na uroczystości rodziców i personel przedszkola, ale również skłaniał do refleksji. Wierzymy, że nasi absolwenci dzięki wspólnemu wysiłkowi rodziców i nauczycieli wyrosną na wspaniałych ludzi - będą zdolne do współpracy,  szczere i współczujące. Będą potrafiły dbać o swoje prawa, bronić własnych przekonań i otwarcie słuchać głosów innych ludzi.

Kochane dzieci! Dziękujemy za Waszą radość życia, za entuzjazm w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu różnych umiejętności,.  Wam, Kochani Rodzice, dziękujemy za dwa lata wspólnego zmagania się z trudnościami i dzielenia się radością z postępów dzieci. Dziękujemy za  życzliwość, zrozumienie, zaangażowanie i ogromne wsparcie.  

Na dalszą życia drogę niech ta myśl będzie drogowskazem dla naszych absolwentów: "Są dwa szczęścia na świecie : Jedno małe – być szczęśliwym! Drugie duże - uszczęśliwiać innych!"

 

                                                                                                                   A.S.,M.R.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...