Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-06-2019

31 maja 2019 r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Mamo Tato - kocham Was!.

Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także ciocie, wujkowie , babcie i dziadkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzy rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo- rekreacyjnych i wspólnego biesiadowania.  Podczas festynu można było skorzystać ze stoisk kulinarnych, w których proponowano pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem , kiełbaskę z gilla, gofry, watę cukrową, popcorn, . Dla spragnionych były soki, kawa, herbata, a dla smakoszy przepyszne ciasta upieczone przez rodziców. Atrakcjami festynu był: pokaz tańca towarzyskiego, stoisko z Foto Budką, stiosko z balonowymi zwierzątkami, balony z obrazkami z bajek dla dzieci, malowanie twarzy. Dzieci mogły z bliska obejrzeć wóz strażacki, wóz policyjny, mogły poskakac na dmuchańcach , puszczać bańki mydlane, wziąć udział w grach i zabawach .

Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, dzieciom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom oraz Radzie Rodziców Przedszkola Miejskiego - bardzo dziękujemy!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...