Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-06-2019

Dnia 25 maja br. we wrocławskim Klubie „Anima” odbył się X Konkurs Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta”. Tegoroczne eliminacje koncentrowały się wokół repertuaru Czesława Niemena. Nasza uczennica - Julia Wajcfelt, piosenką ,,Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, wywalczyła sobie II miejsce.

. Julia wzięła na warsztat kompozycję jednego z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie najbardziej oryginalnych i wpływowych twórców polskiej muzyki popularnej XX wieku. Niezmiernie cieszy fakt, iż ósmoklasistka, obdarzona wyjątkowym głosem, zmierzyła się z utworem tak charyzmatycznego wokalisty, a swoim występem oczarowała nie tylko głosem, ale i wszystkimi walorami artystycznymi.

Uczennica była przygotowywana pod kierunkiem pani Danuty Janczak – nauczyciela muzyki.

Julio, popularyzacja piosenek legend polskiej muzyki, które po dziś dzień oczarowują i zachwycają odbiorców, a także pokaz umiejętności sceniczno-wokalnych w Twoim wykonaniu zasługuje na wielkie uznanie. Brawo! Gratulujemy wspaniałego występu.

I.S.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...