Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-05-2019

Szanowny Pan Arkadiusz Słowiński

Gmina Miejska Lubań

ul. 7 Dywizji 14

59-800 Lubań

 

 

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że została Państwu przyznana dotacja z budżetu Wojewody Dolnośląskiego na wykonanie prac konserwatorskich, remontowych i robót budowlanych przy wskazanych zabytkach.

Chociaż zdajemy sobie sprawę, że zapotrzebowanie jest ogrome oraz znacznie przewyższa przyznaną kwotę dofinansowania, mamy nadzieję, że i takie wsparcie przyczyni się do ochrony skarbów naszego regionu.

Dolny Śląsk, pomimo posiadania największego w Polsce zasobu zabytkowego, do tej pory był na odległym miejscu w kraju w zakresie wysokości środków finansowych na ochronę i konserwację zabytków. Dlatego nieustannie dążymy do pozyskania jak największego wsparcia na ochronę naszego skarbca. Naszej tożsamości!

Życzymy Państwu sprawnego przeprowadzenia wszelkich zaplanowanych przy zabytku prac, działając jednocześnie za zaangażowanie i walkę o ochronę bezcennego dziecictwa.

Z wyrazami szacunku

Wojewoda Dolnośląski

Paweł Hreniak

 

Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków

Barbara Nowak-Obelinda

 

Dotacja z budżetu Wojewody Dolnośląskiego

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...