Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-04-2019

Koniec kwietnia i początek maja zaowocowały promocją Lubania. Przy okazji po świecie niosła się wieść o Sudeckim Festiwalu Minerałów.

W ostatni weekend kwietnia w naszym partnerskim mieście Löbau odbyły się międzynarodowe targi Konventa 2019. Po raz kolejny na targach pojawiło się stoisko miasta Lubań. Międzynarodowa arena stwarza możliwość promocji na szeroką skalę. Na targach prezentują się firmy z różnych państw i nie inaczej było w tym roku. Oferta targów była bardzo urozmaicona. Począwszy od stoisk garmażeryjnych czy Food Trucków, aż po materiały budowlane i wysokiej klasy samochody. Można było również umilić sobie czas, sprawdzając ofertę firm prezentujących masaże relaksacyjne. Miasto Lubań w tym roku reklamowało jedną z największych w Europie imprez związanych z geologią i mineralogią, czyli Sudecki Festiwal Minerałów. Zwiedzający nasze stoisko mogli również dowiedzieć się informacji na temat Lubania, zdobyć ulotki czy skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Atmosfera podczas targów była fantastyczna, a  muzyka na żywo umilała czas uczestnikom.

Podobnie w promocyjnej atmosferze upłynęły przedstawicielom Lubania 2 i 3 maja. W tych dniach na Zamku Czocha trwał II Festiwal Kuchni Historycznej i Produktów Tradycyjnych. Choć była to dopiero druga edycja wydarzenia, frekwencja zachwyciła organizatorów. Renoma średniowiecznego obiektu przyciągnęła turystów i tym samym stworzyła niesamowite tło dla promocji pobliskiego Lubania wraz z Sudeckim Festiwalem Minerałów. Lubańskie stoisko dawało możliwość poczucia przedsmaku SFM. Mini wystawa minerałów cieszyła się zainteresowaniem, a wiele osób już teraz zarezerwowało sobie w kalendarzu początek lipca, czyli termin festiwalu. Promocja miasta i Sudeckiego Festiwalu Minerałów trwa cały rok, a dodatkowe wydarzenia stwarzają możliwość bezpośrednich rozmów z potencjalnymi odwiedzającymi. Serdecznie zapraszamy do Lubania.

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...