Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
03-04-2019

Rozpoczęły się przygotowania do festynu Dzień Aktywnej Rodziny DAR, który odbędzie się w Parku na Kamiennej Górze w Lubaniu w niedzielę 9 czerwca.

To już 6. edycja rodzinnego festynu, organizowanego przez lokalne stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe i grupy nieformalne wraz z Miastem Lubań. W tym roku udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad 20 organizacji i grup z Lubania i powiatu lubańskiego. Za nimi już pierwsze spotkanie przygotowawcze. 26 marca w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w Lubaniu uczestnicy pracowali wspólnie, w bardzo licznym gronie, nad pomysłami na festyn. Tegoroczna edycja DAR-u zapowiada się bardzo ciekawie. Już teraz warto odnotować w swoich kalendarzach czerwcowy termin na rodzinną wycieczkę do Parku na Kamiennej Górze, aby aktywnie spędzić niedzielne popołudnie oraz spotkać się z lubańskimi społecznikami i pasjonatami.

Przygotowania do DAR-u 2019 są koordynowane przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu, które odpowiada za przygotowania po stronie jednostek miejskich.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Lokalny Inkubator Organizacji Pozarządowych

przy Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"

ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań

(parter, wejście od podwórza, obok szkoły językowej)

Tel. 696 256 420 (numer czynny wyłącznie w godzinach pracy: poniedziałek – piątek 16:00-19:00)

e-mail: inkubatorngo.luban@gmail.com

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...