04-02-2019

Dnia 23.01.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu odbył się finał powiatu lubańskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć najlepszych zespołów, które wcześniej rywalizowały w eliminacjach gminnych i miejskich.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego pana Mariusza Króla,  rozegrała cztery mecze, wygrywając trzy ze Szkołą Podstawową z Olszyny, ze Szkołą Podstawową z Pisarzowic oraz  ze Smolnika,  zajmując II miejsce premiowane awansem do zawodów strefy jeleniogórskiej.

Kolejność końcowa:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 z Lubania

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 z Lubania

III miejsce - Szkoła Podstawowa ze Smolnika

IV miejsce - Szkoła Podstawowa z Pisarzowic

V miejsce – Szkoła Podstawowa z Olszyny.

Skład reprezentacji SP 1:

Zuzanna Wieczorek

Oliwia Michalik

Natalia Michalik

Emilia Kliszcz

Kalina Kulisz

Oliwia Załęska

Anna Białkowska

Maja Szczepankowska

Karolina Durowicz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I.S.