Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
04-01-2019

Nauczyciele zespołu artystycznego w październiku i listopadzie 2018 roku podczas koła artystycznego odbywającego się w czwartek w godzinach popołudniowych wraz z kilkoma uczennicami przygotowywali ozdoby (wieńce, choinki, stroiki) świąteczne do sprzedaży na kiermaszu przedświątecznym.

Pierwszy kiermasz zorganizowano podczas zebrań z rodzicami 14 listopada 2018roku. Oprócz rodziców kiermaszem zainteresowali się również pracownicy naszej szkoły. Drugą turę ozdób (koronkowe bombki, gwiazdki i dzwoneczki oraz szyszkowe choineczki, ozdoby świecące na patyczku) nauczycielki zespołu wystawiły w dniach 5,6,7grudnia 2018roku w godzinach porannych, przed rozpoczęciem lekcji, a także w godzinach popołudniowych, kiedy rodzice dzieci młodszych odbierali je ze szkoły. W tych też dniach kiermasz cieszył się powodzeniem. Kolejny raz wyroby i ozdoby sprzedawane były w czwartek 20 grudnia 2018roku podczas jasełek. Zebrane pieniądze były wpłacane na konto SKO działające przy szkole. Pieniądze będą przeznaczone na zakup w okresie wiosennym potrzebnych pomocy, materiałów do wykonania upominków, ozdób, wyrobów ręcznych prezentowanych i sprzedawanych podczas imprezy międzynarodowej zaprzyjaźnionych miast Lubań- Loebau pod hasłem Targi Konventa w Niemczech, odbywających się w maju 2019 roku.

                                                                                   red. A. Nnoli, E. Fenczyszyn

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...