Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-12-2018

Od ostatniego podsumowania wyników plebiscytu na pierwsze miejsce ponownie wskoczył Mikołaj Kuriata. Zaraz za nim lekki spadek na drugą lokatę odnotował Mateusz Urban. Poza tym bez zmian.

 

Plebiscyt na Gwiazdę Sportu Miasta Lubań od końca października br. angażuje lubanian. Do redakcji wpłynęło ponad 170 kuponów, a internetowi sympatycy zawodników oddali już 1159 polubień na fanpage’u, co daje 5795 punktów w rankingu. Najwięcej, bo aż 418 lajków na Fb Lubię Lubań uzyskał Mikołaj Kuriata z Klubu Sportowego Łużyce Lubań (2885 punktów), który po kolejnych dwóch tygodniach zmagań odzyskał pierwsze miejsce. Jednak nie powinien jeszcze spocząć na laurach, bowiem reprezentant Bojan Boks Lubań, Mateusz Urban(2539 punktów) plasuje się w rankingu zaraz za nim. Piłkarz i bokser zostawili swoich przeciwników nieco z tyłu. Jedynie Angelika Janiszek z Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Kwisa” Lubań sprawnie pedałuje na drodze do zwycięstwa i z 1630 punktami trzyma mocne trzecie miejsce. Fani Rafała Kusty z Uczniowskiego Klubu Sportowego Orka Lubań (847 punktów) oraz Kacpra Skowrońskiego z Uczniowskiego Klubu Sportowego TS „Sparta” Lubań (212 punktów) wyjechali chyba na dwutygodniowe wczasy, ponieważ od ostatniego podsumowania w punktacji tych dwóch zawodników nie zaszła żadna zmiana. Możliwe jednak, że przyjęli oni taktykę uśpienia rywali… Już za dwa tygodnie zobaczymy jak sytuacja rozwinie się dalej.

(ŁCR)

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...