Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-11-2018

Dolnośląski Punkt Doradczy w Lubaniu, prowadzony przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju w Lubaniu zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych na praktyczny warsztat dot. współpracy z mediami.

 

Wysłałeś relację prasową na temat festynu zorganizowanego przez Twoje stowarzyszenie czy  fundację, z nadzieją na publikację tekstu w mediach? Bez powodzenia. Próbowałeś zaprosić dziennikarza na zawody prowadzone przez Twój klub sportowy, licząc na obszerną relację i zdjęcia? Podjąłeś kiedyś próbę zainteresowania mediów realizowanym przez Twoją organizację projektem? Niestety też bezskutecznie. Zastanawiasz się, jakie popełniłeś błędy w dotychczasowych kontaktach dziennikarzami? Jak pisać interesujące relacje, aby media chętnie je publikowały? Jeśli poszukujesz praktycznych wskazówek, chcesz poprawić swój warsztat i spotkać się z doświadczonymi dziennikarzami  - to szkolenie jest dla Ciebie!

 

TERMIN: 22 LISTOPADA 2018 (czwartek), godz. 16:00 – 20:00

MIEJSCE: LUBAŃ, sala konferencyjna Łużyckiego Centrum Rozwoju (Rynek-Sukiennice 38, 59-800 Lubań  - TRET)

PROWADZĄCY: Ewa i Tomasz Jurak - redaktorzy portalu eLuban.pl

UCZESTNICY:

Do udziału zapraszamy przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych itp.). Limit miejsc: maksymalnie 2 osoby z jednej organizacji pozarządowej.  Warsztat nie jest skierowany do przedstawicieli innych grup niż organizacje pozarządowe!

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

Liczba miejsc jest ograniczona do 25. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń!

 

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia do dn. 16.11.2018 przyjmuje:

DOLNOŚLĄSKI PUNKT DORADCZY w LUBANIU przy

Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „POGRANICZE”

  1. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań (siedziba Lokalnego Inkubatora NGO)
  • tel. 696 256 420 (numer czynny w godzinach: poniedziałek – piątek 16:00 - 19:00)
  • e-mail: dpd.luban@gmail.com
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...