Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-06-2018

W sobotę, 9 czerwca cała społeczność Akademii Malucha wspólnie bawiła się na Indiańskim Rodzinnym Festynie. :) Wszystkie grupy w ramach edukacyjnego projektu "W indiańskiej wiosce" przez cały tydzień z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tego wydarzenia.

Akademicy poznawali życie, zwyczaje, muzykę i kulturę Indian. Tworzyli totemy, pióropusze, uczyli się tańczyć i śpiewać w indiańskich rytmach. A wszystko po to, żeby efekty swojej ciężkiej pracy zaprezentować ukochanym Rodzicom, Dziadkom i innym bliskim osobom podczas tematycznego pikniku. Starania naszych przedszkolaków nie poszły na marne - wszyscy bawili się doskonale w rytmie "Małych Stópek", plemienia "Ryczących Panter", "Pędzących Strzał" oraz "Tańczących Chmur". Spotkanie akademickich Indian przebiegło pod znakiem ciekawych konkursów zręczności i wytrzymałości oraz wspólnej zabawy i tańca na cześć Słońca, które zostały przypieczętowane walką o "Tomahawk" wodza Akademii Malucha. :) Dyrekcja przedszkola serdecznie dziękuje Rodzicom i Pracownikom za obecność oraz aktywny udział w wydarzeniu.

https://youtu.be/-mExRViu9b0

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...