Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-05-2018

W dniu 16 maja 2018 r. w Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich w Lubaniu, z udziałem zaproszonych gości, odbyło się uroczyste rozpoczęcie Rozbudowy Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu.

Na spotkaniu podpisano Akt Inauguracyjny „Rozbudowy Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu o infrastrukturę podstawową do przyjmowania i sortowania odpadów komunalnych oraz niezbędną infrastrukturę towarzyszącą na potrzeby obsługi wybudowanych instalacji zagospodarowania  odpadów – etap I”.

Na Akcie podpisy złożyli:

Włodarze Czternastu Gmin - Sygnatariusze Porozumień Międzygminnych, Dyrektor Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Starosta Lubański, Przedstawiciele Wykonawców firm: FOLEKO Sp. z o. o. i FALUBAZ POLSKA S.A.S.K.A. oraz Prezes Zarządu ZGiUK Sp. z o.o. w Lubaniu.

Uroczystości zakończone zostały symbolicznym wbiciem łopaty, rozpoczynającym realizację Rozbudowy RIPOK-u.

Więcej ....

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...