Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-04-2018

Zapraszamy do odwiedzania stoisk targowych, uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych w dniach 28-29.04.2018r. (sobota, niedziela) w mieście partnerskim Loebau w Niemczech.

W ramach wspólnie przygotowanego projektu „Lubań na wystawie Konventa. Partner jako gość wśród przyjaciół” miasto przygotowało wspaniałą ekspozycję, którą warto zobaczyć, a razem z naszymi pociechami oraz grupami muzycznymi przeżyć niezapomniane chwile.

Wszystkich mieszkańców naszego miasta zapraszamy do odwiedzenia tej wyjątkowej imprezy. Na targach będziecie mieli Państwo okazję do rozmów z przedsiębiorcami z Niemiec, Czech i Polski oraz do uczestniczenia w przygotowanym bardzo atrakcyjnym programem rozrywkowym, bowiem na kilku scenach będą się prezentowały zespoły różnych form artystycznych.

Nasze miasto będzie prezentowane przez:

- Studio Tańca MAR-KO,

- Klub Tańca Towarzyskiego,

- „Echo Bukowiny”

- „Maksymilianki”,

- Lubańską Orkiestrę Reprezentacyjną,

- „Zumbę” ze Szkoły Podstawowej Nr 2

- „Złote Nutki”,

- zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej Nr 4,

- grupę żonglerów.

W „lubańskiej” hali targowej pn. „Blumenhalle” będziecie Państwo mieli możliwość podziwiania przygotowanego rękodzieła, żywności i kosmetyków BIO, decoupage, uczestniczenia w pokazach pierwszej pomocy. Jednym słowem wiele atrakcji przygotowanych przez Szkoły Podstawowe Nr 1,2,3 i 4, Ośrodek Wsparcia Dziennego. Informacje turystyczne miasta Lubań i Loebau wspólnie będą zachęcały odwiedzających do spędzenia czasu w swoich miastach i okolicach.

Muzeum Regionalne z przygotowanym stoiskiem mineralogicznym oraz stoiskami mineralogów zaprasza wszystkich do uczestnictwa w Sudeckim Festiwalu Minerałów, którego organizatorem w dniach 12 – 15.07.2018r. będzie miasto Lubań.

Przedsiębiorcy przyjadą ze swoimi propozycjami nawiązania współpracy oraz prezentacją własnych wyrobów.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy, które zechciałyby jeszcze przekazać swoje materiały promocyjne (wyłącznie w języku niemieckim) na targi, do kontaktu z Łużyckim Centrum Rozwoju, ul. Bracka 12 I p., w terminie do dnia 20 kwietnia 2018r.

Koordynatorem całości przedsięwzięcia jest Łużyckie Centrum Rozwoju w Lubaniu.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...