04-04-2018

28 i 29 kwietnia 2018 r. (sobota i niedziela) w Lubaniu odbędzie się konferencja "Badania przyrodnicze w polskiej części Górnych Łużyc".

Jest to wspólne przedsięwzięcie Górnołużyckiego Towarzystwa Przyrodniczego (Naturforschenden Gesellschaft der Oberlausitz e.V.) i Saksońskiej Fundacji Przyroda i Środowisko (Sächsischen Landesstiftung Natur und Umwelt) we współpracy z Muzeum Regionalnym w Lubaniu i Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu. Niniejsza konferencja jest jednocześnie 28. zjazdem członków Górnołużyckiego Towarzystwa Przyrodniczego. Poniżej program konferencji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Załączniki