Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
12-02-2018

W styczniu rozpoczęły się prace nad nowym projektem skierowanym do dzieci i rodzin z EuropaMiasta. Czwórka młodych ludzi pracuje nad konceptem na nowe miejsce, w którego centrum będzie znajdowało się dziecko i jego potrzeby.

Na powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych w przyszłym roku powstanie miejsce łączące w sobie: możliwość opieki nad dzieckiem w systemie elastycznym (podczas gdy rodzic w spokoju może zrobić zakupy, czy też wyjść na wizytę do lekarza), pracy w formie co-working dla rodziców na urlopie wychowawczym, kawiarnię dla całej rodziny, bogatą ofertę produktów bio i fair trade oraz szeroki wachlarz warsztatów i zajęć sportowych dla dzieci i rodziców.

Jeśli także i Ty masz ochotę wypełnić to miejsce swoim pomysłem i chciałbyś stać się częścią tego projektu albo po prostu jesteś zainteresowany naszą inicjatywą, zapraszamy serdecznie we wtorek, 13 lutego 2018 r. o godz. 17.00 na "Otwarty wieczór z projektem" (budynek przy ul. Jakobstrasse 5, Görlitz). Daj się zainspirować i poznaj plany na nowe miejsce na mapie Görlitz-Zgorzelca dla całej rodziny!


Osoba kontaktowa:
Magdalena Zielińska-König
Email: jakobsenkel@gmail.com
Projekt „KommSpielen bei JakobsEnkeln“ Görlitz

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...