Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
08-02-2018

W sobotę trzeciego lutego br. w Lubaniu odbyła się kolejna edycja turnieju Pierwszy Krok Bokserski. W trakcie imprezy stoczono 17 mocnych pojedynków.

W turnieju wzięły udział kluby z Dzierżoniowa, Wałbrzycha, Żar, Ziębic, Lwówka Śląskiego, Legnicy oraz klub z Duchcov w Czechach.

Jednym z głównych pojedynków była walka Kamila Tran Thanh z doświadczonym Dawidem Gurtatowskim ”Jaskinia Lwa Ziębice”, który na co dzień szkoli się pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego - mistrza Europy organizacji EBU, zdobywcy pasów WBF International oraz mistrza świata TWBA w wadze superśredniej. Obaj zawodnicy pokazali wysoki poziom walk, jednak to Kamil zdobył przewagę punktową wygrywając pojedynek.

Swój pojedynek wygrał też lubański zawodnik, Mateusz Urban pokonując zawodnika z Czech. Również znakomite umiejętności pokazał Jacek Wilk z klubu Bojan Boks Lubań, który ostatecznie przegrał na punkty.

Pierwszy Krok Bokserski to impreza, która na stałe wpisuje się w kalendarz lubańskich zawodów - mówił trener Wiesław Bojanowski - tym samym pragnę podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym rozegranie zawodów było możliwe.

Kolejny turniej już w kwietniu!

Więcej zdjęć na FB Bojan Boks Lubań.

 (Tekst i foto: KS Bojan Boks Lubań)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...