Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
27-12-2017

Choć za oknami śniegu brak, to takowa aura nie była w stanie przeszkodzić wyobraźni. Nasze przedszkolaki 27 grudnia tworzyły w myślach obrazy na podstawie bajki „Kraina Lodu. Ulepimy dziś bałwana?”.

Dzisiejszym gościem - lektorem była pani Ania (ciocia Piotrusia Murczaka z I grupy). Opowieść „Kraina Lodu. Ulepimy dziś bałwana?” autorstwa Caliope Glass (tłumaczenia Adrianny Zabrzewskiej) wprowadziła dzieci w magiczny świat. „Trójkowicze” wraz z siostrami - Anną i Elsą - lepiły ich przyjaciela, bałwana Olafa. Wystarczyło tylko potrząsnąć książeczką albo w nią „popukać”, aby iluzja zadziałała. Wyjątkowe ilustracje, zawarte „triki” oraz modulacja głosu pani Ani - zapewniły niezapomnianą zimowa zabawę. Dzieci w podzięce za czarowny początek dnia, ofiarowały gościowi świąteczny lampionik. Mamy nadzieję, że podarunek pomoże odnaleźć pani Ani śnieg, ponieważ przedmiot jest magiczny… Bardzo dziękujemy Piotrusia cioci za udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...