21-12-2017

Dnia 20 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Platerówce odbył się Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie zorganizowało Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu.

Wydarzenie zorganizowało Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu. Z wielką radością informujemy, iż nasz przedszkolak Jakub Bortko wyśpiewał do podkładu muzycznego III miejsce pastorałką „Świeć Gwiazdeczko”. Na uwagę zasługuje fakt, że Kubuś był najmłodszym uczestnikiem (5 lat). Chłopca występ był na bardzo wysokim poziomie. Prezentacja utworu oraz odpowiedni dobór stroju podniosły jej walor artystyczny. Serdecznie gratulujemy Ci Kubusiu i życzymy dalszych sukcesów!

S.S.