Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-11-2017

10 grudnia 2017 w Naszym Zoo przejdzie karawana zwierząt wraz z gośćmi, którzy przybędą aby obdarowywać zwierzęta przyniesionym dla nich pokarmem.  

W okresie świątecznym każdy pragnie sprawić radość swoim bliskim - zarówno ludziom jak i zwierzętom, które wzbogacają nasze życie. W drugą niedzielę adwentu od godz. 14:00 w Naszym Zoo przybyli goście będą mogli przejechać na grzbiecie wielbłąda, a małe i duże zmarzluchy napić się odpowiednio ponczu lub grzanego wino.

O godz.15:00 spod Korytkowa, wraz z gośćmi, wyruszy karawana zwierząt, która przejdzie do mieszkańców Zoo czekających na podarki przyniesione przez gości, w postaci pokrojonych marchewek, jabłek, suchego chleba oraz orzechów. Trasa karawany zakończy się na łące festynowej przy ognisku.

Sympatycy zwierząt oraz Naszego Zoo pragnący dzielić radość ze zwierzętami 365 dni w roku,
w kasie Naszego Zoo mogą nabyć roczne bilety oraz karty prezentowe. Doskonałym prezentem dla człowieka i zwierzęcia są także patronaty – „Patronat Zwierząt” wspiera zwierzęta mieszkające
w Naszym Zoo, „Patronat Ochrony Przyrody” wspiera dziko żyjące zwierzęta.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl

tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 

Foto: Nasze Zoo Görlitz Zgorzelec G.Drozd 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...