Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-11-2017

Już wkrótce Wielkie Święto Kina w całej Polsce! Z tej okazji we wszystkich sieciach kin oraz w kinach studyjnych w całej Polsce bilety na seanse zostaną obniżone do 12 zł (przy seansach 3D obowiązywać będzie dopłata za okulary).

Święto Kina ma na celu promocję kinematografii i propagowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Impreza promuje kino jako miejsce rozrywki, zabawy, relaksu dla widzów w każdym wieku. 

Tegoroczna edycja jest czwartą w historii akcji. W ubiegłym roku w Święcie Kina uczestniczyły 193 kina studyjne oraz największe sieci kinowe w Polsce, które w sumie odwiedziło ponad 524 000 widzów.

Kino "WAWEL" w Lubaniu zaprasza w weekend 9 i 10 grudnia 2017 r. Cena biletu na wszystkie wyświetlane w tym czasie filmy w 2 D i 3 D wyniesie 12 złotych. Do filmów w 3 D dojdzie opłata za okulary 3 zł, jeżeli ktoś takich nie posiada.


Zapraszamy!

 

www.swietokina.com/Kino "WAWEL" Lubań

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...